Peeling – wskazania do zabiegu

lekarze specjaliści > Peeling > Peeling – wskazania do zabiegu

Specjaliści Radzą

Peeling – wskazania do zabiegu

Peeling czyli zabieg który ma na celu poprawienie wyglądu i stanu naszej skóry. Aby zabieg był w pełni satysfakcjonujący warto udać się do profesjonalnego gabinetu gdzie personel fachowo doradzi jaki rodzaj peelingu zastosować. Należy jednak pamiętać, że peeling najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, ponieważ po zabiegu skóra jest szczególnie wrażliwa na działanie promieni słonecznych. Poza tym z wykonaniem peelingu powinny powstrzymać się także kobiety w ciąży, osoby ze stanami zapalnymi, bezpośrednio po usunięciu zęba, osoby w trakcie infekcji, osoby z epilepsją oraz osoby stosujące kremy z retinolem, ponieważ posiada on podobne właściwości jak peeling. Jednak od czasu do czasu osoby stosujące takie kremy powinny odstawić go na miesiąc i wówczas udać się na zabieg. Peeling wskazany jest osobom ze zmianami trądzikowymi i potrądzikowymi, osobom z rozszerzonymi porami oraz zaskórnikami, osobom z przebarwieniami i skórą zniszczoną słońcem, osobom z rozstępami i drobnymi zmarszczkami. Jednak to czy peeling jest wskazany i ewentualnie rodzaj peelingu dobierze lekarz lub kosmetyczka, ponieważ źle dobrany peeling lub wykonany u osoby która ma przeciwwskazana do wykonania takiego zabiegu może przynieść odwrotne efekty od zamierzonych.

Peeling

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl